Powitanie
 
 


 

Witamy na naszej stronie

Spory kawałek czasu razem z Agnieszką zajmujemy się profesjonalną dokumentacją wszelkich uroczystości w zakresie foto i wideo.
Zapraszam tak więc do pełnego zapoznania się z nasza ofertą oraz do współpracy.

               Jarek z Jarosławca

Słoneczna Przystańhttp://www.jaroslawiec.com/naszaoferta/naszaoferta/start.htmlshapeimage_6_link_0

Posiadamy certyfikat Rekomendowanego Fotografa w programie Street View w Mapach Google

Wzbogać obecność swojej firmy w wyszukiwarce Google oraz Google Maps o wysokiej jakości wirtualny spacer oraz przyciągaj klientów dzięki Street View!  

 

To proste, szybkie, niedrogie i bardzo skuteczne rozwiązanie.

Innowacyjna Technologia

Pokaż wnętrze swojego businessu potencjalnym klientom z całego świata. Umieść wirtualny spacer po swoim lokalu bezpośrednio na Mapach Google. Pozwól swoim klientom przespacerować się po Twoim biznesie bezpośrednio z wyszukiwarki, Map Google lub serwisu Street View,  24 godziny na dobę. Skorzystaj z innowacyjnej technologii Google Maps Street View aby lepiej wypromować i udostępnić swój business innym.

 

Nie zostań z tyłu!

Technologie internetowe rozwijają się w niesamowitym tempie, umożliwiają dostęp do nowych klientów, a wręcz staja się nieodzowna częścią zarówno małych jak i większych businessów. Prawidłowo oraz innowacyjne wykreowana obecność w sieci przekłada się na dużo większą ekspozycje oraz zainteresowanie oferowanymi produktami lub usługami, oraz dużymi grupami nowych potencjalnych klientów. Usługa Street View jest jeszcze bardzo nowa w Polsce. W Stanach Zjednoczonych, gdzie jest ona udostępniona nieco dłużej, Google przeprowadziło badania udowadniające przydatność oraz ogromny potencjał tej technologi.



Wielka maszyna Google!

Internet jest narzędziem używanym przez setki milionów ludzi na świecie. W Polsce, ponad 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google, dzięki czemu wiele technologii Google które są połączone z wynikami wyszukiwania takich jak Google Maps, Street View, a teraz Google Maps bardzo szybko staja się niezwykle ważnym aspektem dla każdego businessu. Google Maps jest najszybciej używaną aplikacja mobilna, używaną przez 67% posiadaczy smartphone-ów.

Przykładowa realizacja

Pracownia Ptasilas w Sławnie

Kawiarnia Piwnica w Sławnie

Salon fryzjerski „U Sylwii” w Jarosławcu

Pizzeria Samur w Jarosławcu