Powitanie
 
 


 

Witamy na naszej stronie

Spory kawałek czasu razem z Agnieszką zajmujemy się profesjonalną dokumentacją wszelkich uroczystości w zakresie foto i wideo.
Zapraszam tak więc do pełnego zapoznania się z nasza ofertą oraz do współpracy.

               Jarek z Jarosławca

Słoneczna Przystańhttp://www.jaroslawiec.com/naszaoferta/naszaoferta/start.htmlshapeimage_6_link_0

Posiadamy certyfikat Rekomendowanego Fotografa w programie Street View w Mapach Google

Wzbogać obecność swojej firmy w wyszukiwarce Google oraz Google Maps o wysokiej jakości wirtualny spacer oraz przyciągaj klientów dzięki Street View!  

 

To proste, szybkie, niedrogie i bardzo skuteczne rozwiązanie.

Innowacyjna Technologia

Pokaż wnętrze swojego businessu potencjalnym klientom z całego świata. Umieść wirtualny spacer po swoim lokalu bezpośrednio na Mapach Google. Pozwól swoim klientom przespacerować się po Twoim biznesie bezpośrednio z wyszukiwarki, Map Google lub serwisu Street View,  24 godziny na dobę. Skorzystaj z innowacyjnej technologii Google Maps Street View aby lepiej wypromować i udostępnić swój business innym.

 

Nie zostań z tyłu!

Technologie internetowe rozwijają się w niesamowitym tempie, umożliwiają dostęp do nowych klientów, a wręcz staja się nieodzowna częścią zarówno małych jak i większych businessów. Prawidłowo oraz innowacyjne wykreowana obecność w sieci przekłada się na dużo większą ekspozycje oraz zainteresowanie oferowanymi produktami lub usługami, oraz dużymi grupami nowych potencjalnych klientów. Usługa Street View jest jeszcze bardzo nowa w Polsce. W Stanach Zjednoczonych, gdzie jest ona udostępniona nieco dłużej, Google przeprowadziło badania udowadniające przydatność oraz ogromny potencjał tej technologi.Wielka maszyna Google!

Internet jest narzędziem używanym przez setki milionów ludzi na świecie. W Polsce, ponad 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google, dzięki czemu wiele technologii Google które są połączone z wynikami wyszukiwania takich jak Google Maps, Street View, a teraz Google Maps bardzo szybko staja się niezwykle ważnym aspektem dla każdego businessu. Google Maps jest najszybciej używaną aplikacja mobilna, używaną przez 67% posiadaczy smartphone-ów.

Przykładowa realizacja

Pracownia Ptasilas w Sławnie

Kawiarnia Piwnica w Sławnie

Salon fryzjerski „U Sylwii” w Jarosławcu

Pizzeria Samur w Jarosławcu